“KLASTINGAS TIRPALAS” “Svaiginanti” komedija"
Parašyta andrius 2015-03-20 19:51

Sveiki, gerbiamieji

Pavasariški orai dieną kviečia pasidžiaugti saulės voniomis, na o vakare galima ir linksmai pakvatoti Varėnos kultūros centre, nes Kovo 31 d. 18 val. Kitoks teatras pristatys komediją „Klastingas tirpalas“. Šio spektaklio premjera Kauno žiūrovams suteikė didelią vitamino C dozę, na o aktoriams buvo atsidėkota perkūniškais plojimais ir gausybe gėlių.
Čia išvysite žinomus Lietuvos aktorius, kuriuos dažnai matote televizijos ekranuose kaip Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Šimukauskas, Lina Rastokaitė ir kiti.

Trukmė 1.40 val.
Kaina:5,79 €, 8,69 €, 11,58 €


Išplėstos naujienos
Premjerinis „Klastingo tirpalo“ pasirodymas Kaune sutiktas itin griausmingai! Aktoriai apdovanoti perkūniškais plojimais ir gėlių jūra, o žiūrovai atsiriekė geroką vitamino C porciją.
Spektaklyje charakteringus vaidmenis kuria teatro ir TV žvaigždės bei žinomi komikai: Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Šimukauskas, Darius Rakauskas, Eglė Mikulionytė, Lina Rastokaitė ir kt.
Ši šarminga istorija, lyg nuožmusis Bermudų trikampio verpetas, Jus iškart įtrauks į spirgančią tėkmę. Entuziazmu kunkuliuojantis Mokslininkas - profesorius čia įsisuks į ekstremalius tyrimus su alkoholiu. Diena iš dienos laboratorijoje jis tirs šio sukto gėralo poveikį bei bandys neutralizuoti jo poveikį, drąsiai eksperimentuodamas su personažais.
Ir taip tūkstančiai bandymų , kol galiausiai…stropųjį mokslininką aplankys Tirpalo dvasia. Kaip baigsis ši daugybę žmonių įjunkiusi istorija? Ar pavyks sukurti neutralizatorių ir tapti didžiuoju atradėju?
Sužinosite apsilankę išradimų kvapu alsuojančioje komedijoje – „Klastingas tirpalas“.
Komedijos režisierius Ričardas Vitkaitis tikina, kad kūrinyje nebus siekiama moralizuoti ar burnoti – į suvokimą bus keliaujama nerimastingo humoro keliu. „ Garantuoju, „Klastingas tirpalas“ žiūrovui sužadins tokį emocijų piką, kad net šiurpas nueis pagaugais“.
Nori sužinoti, prie ko prives tirpalo C2H5OH+H2O vartojimas? Atvyk pasižiūrėti! Komedija universali ir subalansuota visoms amžiaus grupėms, tad laukiami visi!
Atlikėjai apie spektaklį
Ramūnas ŠIMUKAUSKAS
- Kas dėjosi galvoje, pamačius „Klastingo tirpalo“ scenarijų?
- Pirma mintis – kad bus labai įdomu: įdomi, nedaug nagrinėta ir labai žaisminga forma pateikta tema. Labai svarbu apie tai kalbėti, įvertinant iškalbingą Lietuvos statistiką, teigiančią, kad čia išgeriama alkoholio vos ne daugiausiai pasaulyje. Manau, tema Lietuvai yra aktuali, pribrendusi.
- Ar turi reikšmės aktorių kolektyvas, su kuriuo dirbate?
- Be abejo, teatras - kolektyvinis menas, ir vienas tu čia nieko nesukursi. Kolektyvas labai svarbu! Džiugu Siaurusaičiu, Egle Mikulionyte, Lina Rastokaite, bei turiu pripažinti, kartu patyrėme labai malonių kūrybinių atradimų. Aš dėl to labai džiaugiuosi.
Džiugas SIAURUSAITIS
Kaip įsivaizduojate „Klastingo tirpalo“ žiūrovą?
-Nerekomenduočiau vaikams iki 18 metų, nes nesupras. Komediją labiau suvoks turintieji gyvenimiškos patirties - tie, kuriems jau yra nutikę situacijos, gvildenamos komedijoje. Nemanau, kad spektaklį supras absoliutūs abstinentai, jie juk abstinentais tapo ne šiaip sau, o dėl tam tikrų priežasčių.
-Pridurkite, jei dar liko nepridurtų.
-Komedija yra komedija. Situacijos, kurios čia vaidinamos - daugeliui atpažįstamos (juk vienas pagrindinių humoro kriterijų – atpažįstamumas). Žmonėms turėtų būti juokinga, nes su kažkuriuo iš šių personažų jie galės susitapatinti, pamatyti dalį savęs.
Lina RASTOKAITĖ
-Kokia pirmoji mintis persmelkė perskaičius scenarijų?
-Atrodo, kiek daug įvairiausių juokingų, fainų ir kiek daug nesmagių, slogių išgėrusiųjų daromų istorijų. Žiauriai dviprasmiška tema.
-Ar aktualus šis spektaklis dabarties žmogui?
-Alkoholio tema aktuali per amžių amžius, kol žemėje bus vartojančių alkoholį, tol ši tema nepraras populiarumo. Kol bus pasauly nuodėmės, tol bus nelaimingų žmonių.
Darius RAKAUSKAS
-Ar lietuviui žiūrovui labai aktuali ši spektaklio tema?
-Manau tai bendražmogiška ne tik lietuviui. Kiek mes išgeriame alkoholio? Europoje turbūt vieni iš penketuko, tad „Klastingas tirapalas“ labai aktualus. Vaidinamose būsenose save, giminaitį ar draugą žiūrovas tikrai atpažins.
Eglė MIKULIONYTĖ
-Ar šis vaidmuo kažkuo išskirtinis iš kurtų anksčiau?
-Privaidinta tiek dramų! Jau reikia ir atokvėpio, tad labai džiaugiuosi šio
žanro linksma pjese.-Ar ilgai gyvuos komedija „Klastingas tirpalas“?
-Turi gyvuoti, nes ji visiems lengva, šilta, žmogiška – režisieriaus dėka, tad nuo pirmų akimirkų susitapatini su charakteringuoju Porfesoriumi ir pasineri į klastingo tirpalo ir būrelio veikėjų eksperimentinę kelionę...

Trukmė 1.40 val.
Varėnos kultūros centras. kovo 31 d. 18 val.