Varėniškiai artėjančią savaitę pradės teatre
Parašyta andrius 2015-10-06 18:18


Pirmadienį, spalio 12 dieną, 18 val D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalio metu pasirodys ir jo programą pratęs Kauno mažasis teatras su premjera „Bestuburiada“.
Išplėstos naujienos
Varėniškiai artėjančią savaitę pradės teatre


Pirmadienį, spalio 12 dieną, 18 val D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalio metu pasirodys ir jo programą pratęs Kauno mažasis teatras su premjera „Bestuburiada“. „Jau ketvirtus metus dalyvaujame šiame festivalyje. Šiemet atvežame premjerinį spektaklį, kurį varėniškiai galės pamatyti vieni pirmųjų“ – sakė teatro vadovas Audrius Baniūnas. Turbūt kiekvienam artima situacija, kai laukiame prie šefo durų pokalbio, kuris gali nulemti tolimesnį mūsų gyvenimą. Spektaklyje pateikiamos komiškos personažų istorijos: kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro laukiantys savo eilės, repetuojantys kalbas, skaičiuojantys žingsnius iki šefo stalo ir iš paskutiniųjų besistengiantys sugniuždyti kolegas. Jie pasiryžę prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, jie gali viską ištverti. Jų pastangos graudžiai juokingos, jie seniai jau pamiršo tikrąjį savo laukimo tikslą bei prasmę, bet tiki, kad vieną dieną didelis stebuklas pagaliau pakeis mažus jų gyvenimus. „Ši pjesė ne tik apie laukimą prie viršininko durų. Tai spektaklis apie visų mūsų kasdienę kovą už save, apie tikėjimą savo sėkme ir galų gale – apie tos sėkmės skonį ir kainą. „Bestuburiada“ atveria „nefasadinę“ sėkmės istorijų ir sėkmingai susiklosčiusių karjerų pusę.“ – apie spektaklį pasakojo jo režisierius Darius Rabašauskas. Pasak A. Baniūno, ši pjesė tokia pat žemiška ir komiška, kaip ir mūsų pačių kasdienybė. Pratęskime pasibaigusį savaitgalį mėgaudamiesi teatro švente Varėnoje.
„Bestuburiadą“ pamatysime pirmadienį, spalio 12 dieną, 18 val. Varėnos kultūros centre.
Spektaklio režisierius – Darius Rabašauskas, dailininkė – Laura Luišaitytė, kompozitorius – Jonas Jurkūnas. Aktoriai: Gabrielė Aničaitė, Simona Bladženauskaitė, Gintautas Bejeris, Aleksandras Kleinas ir Jonas Baranauskas. Spektaklio kūrybinė komanda jau pažįstama iš mūsų teatro spektaklio "Nuo raudonos žiurkės iki žalios žvaigždės".
Spektaklio kaina: 6 €; 7,50 €.